کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

1 – دیدگاه‌ها

هنگامی که شما نظرات خود را در سایت هیرون می‌نویسید، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم این کار به ما کمک می کند که آیا نظرات از افراد حقیقی هستند یا از طریق ربات ها و هکر ها هستند و ممکن است برای فروشگاه هیرون مشکل ساز شوند.

2- رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید( مثلا برای تصاویر پروفایل خود در وبسایت هیرون ) ،دقت کنید که تصاویر نباید با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. سایر بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

3- کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت هیرون ثبت کنید، می توانید برای ذخیره نام، آدرس ایمیل خود در کوکی‌های وبسایت ما تصمیم گیری کنید. به این معناکه ، شما مجبور نیستید در هنگام وارد کردن نظرات خود دوباره جزئیات خود ( نظیر آدرس ایمیل، نام و .. ) را پر کنید . مدت زمان ذخیر کوکی‌ها برای سایت هیرون یک سال است.

هنگام ورود به حساب کاربری خود در هیرون ، ما کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به هیرون را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به حساب کاربری برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما تیک “مرا به یاد داشته باشید ” را بزنید، شما برای دو هفته میتوانید بدون وارد کردن پسورد وارد شوید. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

سیاست هیرون  همواره این بوده که هیچ گونه اطلاعات کاربران خود را با کسی به اشتراک نگذارد. ما صرفا اطلاعات شما را برای فروش بهتر و ارائه بهتر خدمات استفاده میکنیم!

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر شما در سایت هیرون  یک نظر دهید، نظر و به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به طور خودکار هر نظر شما را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت هیرون ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت هیرون  همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را داده اید، می‌توانید درخواست کنید تا یک فایل از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم(از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید) را به شما تحویل دهیم. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

همان طور که قبلا تاکید کردیم هیچ کدام از اطلاعات شما برای کسی به اشتراک گزاری نمی شود تنها ممکن است دیدگاه‌های شما از طریق یک سرویس تشخیص هرزه نامه به صورت خودکار بررسی شوند.